Honzíkova cesta

I já, paparazzi, jsem se při získávání materiálu na následují reportáž několikrát otřásl hnusem.
Ano, zdánlivě bezúhonný mladý muž, předseda nejlepší loděnice na světe, bezskrupulózně zneužívá někdejší své chráněnce!
Jeho slavné poznávací zájezdy na motocyklech jsou bohužel postaveny na potu a krvi tiché oběti, která je nucena sloužit jako nevolník!

Nebohý chlapec, sotva odrostlý krátkým kalhotám, bývá přibrán na výlet, aby vykonával pomocné opravářské práce.

Naštěstí, chlapec se naučil tak rychle opravovat, že někdy má údržbu strojů hotovu ješte před svítáním, takže může alespoň na chvíli zamhouřit oči ve chlévu nedaleko luxusního hotelu, kde uzurpátor vyspává kocovinu

Nejhorší ovšem přichází, když se Béba – ano, vyvrhela je třeba bez okolků jmenovat – rozhodne krutě pobavit. Honzík si jen velmi těžko vytváří emocionální vazby, což může Báta potvrdit. Přesto se přimkl k malému jehňátku, ve šťastné chvíli, kdy se směl na okamžik posadit na tandem motocyklu.

Jak tento krátký a vřelý vztah chlapce a jehněte skončil, si ani nepřejte vědět.

Pečovatelka z brněnského Klokánku, kde je dnes chlapec hospitalizován, vysvětluje: „Kdyby si okolí Honzíka více všímalo, nemohly by mu ujít jeho stavy vyčerpání, kdy dovedl prospat celé dny, případně nápadná zamlklost, průvodní znak šikany.“

Doufejme, že Honzík z Klokánku nezdrhne jako Anička Mauerová, protože existuje podezření, že jeho zoufalý stav by ho mohl opět přivést k trýzniteli. Sexuální zneužití chlapce nebylo prokázáno, ale následující fotografie nás zrovna neuklidní: